Jak vybrat sedací soupravu?

Nejdůležitější je změřit prostor, do kterého chceme sedací soupravu umístit. Dále si rozmyslet, zda sedačku rohovou, do tvaru U nebo rovnou s křesly. Zamyslet bychom se měli i nad typem ostatního nábytku, aby se nám sedací souprava do bytu hodila, jak barevně tak typově.

Je každý jídelní stůl jinak vysoký?

Jídelní stoly jsou vysoké přibližně stejně, rozdíl je nanejvýš 1-2cm.

Jaké máte typy komod?

Komody máme šuplíkové, policové a nebo kombinované v různých barevných provedeních. V naší nabídce si určitě vyberete. Máme i atypycké rozměry.

Jaké je vnitřní uspořádání skříní?

Ve většině skříní je v jedné půlce tyč na ramínka a ve druhé jsou police. V některých skříních jsou i šuplíky a osvětlení.

Máte v nabídce i konferenční stolky?

Ano, náš sortiment konferenčních stolků je veliký jak ve výběru barev tak ve výběru typu stolku. Nabízíme konferenční stolky z lamina i z masivu.

Nabízíte nábytek z masivu?

Ano, v našem sortimentu z masivu se nachází komody, postele, skříně, stoly, židle, věšáky,… Kompletní vybavení bytu. Masiv lze vybrat z borovice, buku a dubu.

Je možné nábytek atypicky upravit?

Ano je to možné, atypickou úpravu nábytku Vám naceníme a po Vašem odsouhlasení i zařídíme.

Jak vybrat nábytek do domácnosti?

Ano je to možné, atypickou úpravu nábytku Vám naceníme a po Vašem odsouhlasení i zařídíme.

Co je to systémový nábytek?

Systémový nábytek je takový nábytek, z kterého se dá vybavit celý byt ve stejném deasingu a stejné barvě. např. Systém BOSS – ze kterého se dá vybavit dětský pokoj, obývací pokoj, předsíň i ložnice.

Jak postupovat při reklamaci?

V případě reklamace reklamovanou část nafoťte a spolu s dokladem o koupi, Vaší adresou a telefonem zašlete na náš email info@nabytek-certovina.cz. O dalším postupu Vás budeme informovat buď emailem nebo telefonicky.