Kuchyně

Kuchyňská linka BLANKA

Kuchyňská linka BLANKA je vyrobena z lamina v barvě dvířek: DUB SONOMA/AKÁCIE, korpus: BÍLÁ. Cena včetně pracovní desky. Cena je bez spotřebičů a dřezu.

Výrobce
Model
nstop000001
Hmotnost
0.00

14.850Kč

Kuchyňská linka GOLD LUX

Kuchyňská linka GOLD LUX je vyrobena z lamina. Korpus - jasan, dvířka MDF s matnou folií mají ozdobné frézování a úchyty. Kvalitní kování BLUM. Barva dvířek viz vzorník. Linku lze skládat po jednotlivých skříňkách dle požadavku zákazníka. Cena bez pracovní desky a spotřebičů. Dodávané v demontu. Dodací lhůta 8-10 týdnů.

Výrobce
Model
nep000192
Hmotnost
0.00

13.015Kč

Kuchyňská linka PLATINUM

Kuchyňská linka PLATINUM je vyrobena z lamina. Korpus - jasan, dvířka vysoký lesk, barva viz vzorník. Kvalitní kování BLUM. Linku lze skládat po jednotlivých skříňkách dle požadavku zákazníka. Cena bez pracovní desky a spotřebičů. Dodávané v demontu. Dodací lhůta 8-10 týdnů.

Výrobce
Model
nep000191
Hmotnost
0.00

14.935Kč

1 - 1 (z 1 produktů)
Kuchyně Kuchyně jsou nezbytnou součástí každého bydlení. Kuchyň je nutné vybrat si podle svých představ, aby byla nejenom funkční, ale i estetická. Na trhu je kuchyní široký výběr. • moderní kuchyně • klasická kuchyně • kuchyně z masivu • kuchyně z lamina Kuchyňské skříňky lze různě sestavovat, kombinovat . Kuchyně je nutné doplnit kvalitními spotřebiči.